• Виписка товару 0977308858 | 0683893379 | 0673530304 | 0673533045 |Меблеві фасади 0975201829| Послуги порізки та крайкування 0973741168 | Видача готової продукції 0689357063 | Дизайнер 0688445478
Корпусні меблі: догляд за інтерєром
В час, період, коли меблеві інтер'єри в силах самостійно зберігати індивідуальність і свій товарний вигляд, в першу чергу, залежать від ступеня догляду та заходів, які вживає людина, щоб зберегти частини меблів у відмінному, незіпсованому стані.

Що для цього необхідно?


У цьому випадку домочадцям грамотніше за все буде уникати прямого, цілеспрямованого потрапляння світлових променів на незахищені деталі покупки. Намагайтеся, щоб шкільні меблі не контактувала з сирими або мокрими предметами в приміщенні. Уникайте прямих і тривалих впливів природного світла, зокрема, на дерев'яні поверхні. Бережіть їх від швидкого вицвітання, прямих і тривалих контактів з недоброзичливими середовищами.

Світловий вплив


Фахівці радять не допускати прямих впливів сонячного світла на меблеві інтер'єри. Довготривале відкрите попадання світла на окремі ділянки інтер'єру може ініціювати зниження їх ключових особливостей, що по зіставленню з іншими зонами - в найменшій мірі піддавалися аналогічного випромінювання. Не забувайте про той факт, що до вицвівших меблів дуже непросто підібрати в майбутньому якісь додаткові предмети інтер'єру. Доводиться або замінювати весь комплект повністю, або взагалі- залишитися не при справах, та ще й з нетоварних інтер'єром.

Температурний критерій

Різкий перепад температур, що може серйозно вплинути на стан меблевих виробів, безпосередньо залежить від показників градусника. Фахівці в цій галузі стверджують той факт, що меблі не повинні бути розташовані менш ніж на один метр від джерела світла і тепла. Прийнятна температура в цьому випадку може досягати позначки в десять, двадцять п'ять градусів вище нульової позначки. Не ставте на меблі з природних матеріалів гарячі чашки з чаєм, розпечені праски та інші предмети, виняток становить лабораторні меблі зі спеціальними стільницями. Уникайте негативних тривалих сторонніх впливів з боку потужних лам накалювання, неекранованих мікрохвильових випромінювачів.

Вологість

Бажана порівняльна вологість місця розташування меблевих виробів допускається в межах не більше 65%. Тут слід звернути увагу на той факт, що такі меблі для персоналу повинна частенько провітрюватися, не нехтуйте  використанням у цій справі осушувачів і зволожувачів повітря для підтримки оптимальної вологості меблевих інтер'єрів.

Про розлучення та інших неприємностях


Завжди тримайте меблеві поверхні в сухості. Всі деталі меблів  своєчасно протирати злегка змоченою фланеллю, сукном. Доглядати за такими поверхнями, як правило, необхідно м'якими вологими тканинами, поролоновими губками або спеціальної меблевої щіткою, можна і з використанням належних миючих засобів. У випадку, якщо Ви залишили по неуважності бруду пляму , то це реально збільшує небезпеку виникнення в подальшому не змиваючихся розводів, а внаслідок? небажаних утворень на меблевих інтер'єрах і їх додаткових частинах.

http://www.meblevyk.info/content/detail/584