• Виписка товару 0977308858 | 0683893379 | 0673530304 | 0673533045 |Меблеві фасади 0975201829| Послуги порізки та крайкування 0973741168 | Видача готової продукції 0689357063 | Дизайнер 0688445478
Автоматизований модуль для розкроювання плит

СТВОРИТИ ОНЛАЙН РОЗКРІЙ ТА КРАЙКУВАННЯ

https://giblab.com/order?user=6126#orderOpen

РОЗКРІЙ ПЛИТНИХ МАТЕРІАЛІВ 097-374-11-68

УВАГА!!!

Готове замовлення з моменту повідомлення про його виконання зберігається БЕШКОШТОВНО два календарних дня. На третій і наступні дні - зберігання - ПЛАТНЕ! Один робочий день зберігання 50 грн.

Упродовж багатьох років програми для розкроювання плит змінювалися як візуально, так і за наповненням. Однак вони не цілком задовольняли користувачів, позаяк не описували всі ланки виробничого процесу. Врахувавши специфіку меблевого виробництва, фахівці компанії «Giblab» розробили вдосконалену програму розкроювання й обліку плитних матеріалів.

Принципово нова програма «Giblab» не лише розкроює деревостружкові плити, а й цілком керує виробництвом: від приймання замовлення до контролю кінцевої продукції. Також вона видає друковані форми і звіти. Можливості програми підвищують якість виготовлених деталей, скорочують тривалість всіх етапів виготовлення, а відтак підвищують продуктивність праці.
Залежно від масштабів виробництва, програма передбачає різні редакції. Базова – найпростіша і безкоштовна версія програми, розроблена для користувачів, котрі виготовляють меблі для власного використання чи просто бажають ознайомитися з можливостями програми.

Платна, однак доступна за ціною Персональна, редакція програми призначена для приватних підприємців із невеликим штатом працівників, котрі самотужки виконують замовлення, а тому не мають потреби в суворому контролі чи обліку. Ця версія дає змогу організувати одне робоче місце.

Професійна версія передбачена для виробництва середнього масштабу і дає змогу організувати одне робоче місце з розподілом прав користувачів. Завдяки наявності суворого і водночас простого у користуванні обліку матеріалів і виконаних робіт, а також наявності етикеток на деталях і залишках плит, програма унеможливлює брак, підвищує продуктивність праці тощо.

Остання версія програми «Giblab» – Корпоративна, призначена для великих підприємств із кількома філіями. Дає змогу організовувати роботу двох філій або робочих місць, а також необмежену кількість додаткових філій або робочих місць за пільговою ціною. Відтак керівник, витрачаючи мінімум часу і зусиль, матиме змогу моніторити роботу працівників, контролювати обсяг виконаних робіт тощо.