Про нас Новини Каталог Фотоальбом Партнери Контакти
На головну

Розкрій
 
Виготовлення меблевих фасадів з профілю МДФ за розмірами замовника
 
Поклейка крайки ПВХ
 

Альта-Профіль Україна

Альта-Профіль Україна В 1999 році створено російську холдингову компанію "Альта-Профіль", яка займається виробництвом та реалізацією різноманітних оздоблювальних матеріалів.
Ім'я "Альта-Профіль" вже відоме усім як на вітчизняному ринку так і за її межами. Компанія продовжує активно розвиватись, і повне розкриття потенціалу ще попереду. Компанія сьогодні - це багатопрофільний комплекс по виробництві різноманітної продукції. На площі в 10 га розташовані сучасні виробничі та складські приміщення. Основу виробництва складають: найновіше устаткування, сучасні технології, комплексне використання вітчизняної сировини і кращих імпортних аддитивів. Все основне устаткування та оснащення забезпечили світові лідери екструзійної промисловості як "Технопласт", "Тайсон", "Краус Мафей", "Дер Сан", "Цинцинаті", "Грайнер".

При виготовленні пластикових профілів використовуються рецептура розроблена німецькими спеціалістами для найсуворіших умов. Склад екструзійної суміші включає ПВХ вітчизняного виробництва, а також європейські модифікатори і стабілізатори для покращення удароміцності, підвищення термо- і погодної стійкості. В теперішній час компанія має власну лабораторну базу, і технології підприємства можуть самостійно розробляти рецептуру для будь-якого пластикового виробу.

В просторих цехах розташовані екструзійні лінії по виробництву різноманітних видів пластикової продукції. Загальна площа виробничих приміщень складає 20 000 м2, що дозволяє динамічно нарощувати потужності.

Виробничий комплекс компанії містить цехи для ламінування підвіконників, нанесення різноманітних декорів на всі види панелей з допомогою друко-лакуючих машин і методом термопересувного друку, для виробництва цокольного сайдингу методом литви, а також панелей МДФ (ДВП) і планок до них.

Компанія має сучасний високопродуктивний завод по змішуванню, який обладнаний найновішими міксерами, системами дозування і зважування компонентів суміші ПВХ, що працюють в автоматичному режимі.

В інтересах виробництва працюють багаточисельні допоміжні відділі, служби і лабораторії, які укомплектовані кваліфікованими спеціалістами, а ремонтні майстерні містять все необхідне обладнання та інструменти.

Контроль за якістю вхідної сировини і готової продукції здійснюється в спеціально обладнаних лабораторіях цехів. Значна кількість спеціалістів підприємства підготовлена при сприянні закордонних партнерів. Постійно діють курси підготовки кадрів і підвищення кваліфікації.

У виробничі процеси активно впроваджуються новітні вітчизняні та закордонні наукови розробки, результати багаторічних випробувань і досліджень в області ПВХ і МДФ. З цією метою на виробництві створено науково-технічне бюро. Компанія "Альта-Профіль" виготовляє сьогодні стільки видів продукції - скільки не може одночасно запропонувати покупцю ніхто з вітчизняних і далеко не кожен із закордонних виробників.

На підприємстві виготовляються: вініловий сайдинг, пластикові підвіконники, ПВХ вагонка (100 мм), ПВХ вагонка трьохсекційна (240 мм), пластикові панелі з декоративним облицюванням (200, 250, 300 мм), плінтуси із вспіненої ПВХ смоли, цокольний сайдинг, софіт, пластикові відкоси, панелі МДФ (ДВП), всі комплектуючі планки для монтажу сайдингу і панелей, а також пластикові перфоровані кутники для штукатурних робіт и ГКП. І все це самої різноманітної кольорової гами - від білого до імітації різних видів деревини і натурального каменю. Асортимент продукції компанії постійно збільшується. Зараз будується новий виробничий комплекс із залученням крупних іноземних фірм.

Велику увагу компанія приділяє якості виробів. Продукція компанії виробляється із високоякісної сировини на імпортному обладнанні із застосуванням сучасних технологій екструдування пластмас. Тому оздоблювальні матеріали "Альта-Профіль" довговічні, витримують механічні навантаження, стійкі до різних атмосферних дій, екологічно безпечні і не виділяють ніяких шкідливих речей в навколишній світ. Продукція пройшла повну сертифікацію. На всі види матеріалів є сертифікати відповідності і пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічні висновки.


м.Київ,
вул. Старовокзальна, 24, 3-й поверх
http://www.alta-profil.ru
van@kiev.farlep.net
Інші партнери
 • Скарбниця Меблів
 • "Термес" - виробництво меблів
 • Компанія "Біобуд"
 • Компания "ГРОСАРТ"
 • ТОВ "Уніплит" - Дійсно Високоякісний Продукт
 • Мебельман
 • МАК "Монополія"
 • ТМ "Супер Профиль"
 • Хадлей Україна
 • Kronospan PL Polska
 • Лак-Жак ©2004-2019
  Всі права застережені.
  При використанні матеріалів сайту посилання на
  www.lak-jak.com.ua обов’язкове!
  Каталог веб ресурсів Тернопільщини
  Українська рейтингова система