Про нас Новини Каталог Фотоальбом Партнери Контакти
На головну

Розкрій
 
Виготовлення меблевих фасадів з профілю МДФ за розмірами замовника
 
Поклейка крайки ПВХ
 

NATUR від Swisspan by Sorbes: краса природнього дерева в сучасній оселі

NATUR від Swisspan by Sorbes: краса природнього дерева в сучасній оселі 28-31 травня на відомій виставці меблевих технологій, матеріалів та фурнітури MTKT Innovation (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») компанія Swisspan by Sorbes, окрім основної колекції ламінованої ДСП яка налічує близько 130 декорів, представляє ексклюзивну колекцію NATUR (нім. – природа).

Декори нової колекції були ретельно відібрані з-поміж великої кількості варіантів. До уваги приймалися багато чинників: це і досвід провідних європейських виробників меблів, і уподобання та вимоги вітчизняних споживачів.

З випуском цієї колекції робота над її вдосконаленням та розширенням продовжується. Swisspan NATUR

Swisspan by Sorbes готова гнучко реагувати до потреб меблевого ринку. Це стосується як розширення кольорової гами ЛДСП, так і впровадження сучасних структур тиснення поверхні ЛДСП, представлених в колекції NATUR.

Виробники меблів, які почали використовувати у своєму виробництві декори нової колекції, окрім збільшення кількості замовників та розширення ринку збуту, отримують конкурентну перевагу, виступаючи законодавцями нової, сучасної культури якості життя.

Використання деревинних декорів ЛДСП в інтер’єрі і безпосередньо при виготовленні меблів – це сучасний тренд, з наголосом на екологічність і природні мотиви.

Використання деревинних декорів в інтер’єрі наповнює його теплом та затишком. Воно привносить в нашу квартиру трохи природи, створює неповторну ауру, змушує думати, що у нас в кам’яних стінах є свій куточок природи.

Меблі, виготовлені з використанням деревинних декорів колекції NATUR відмінно поєднуються з іншими матеріалами. І не важливо, який декор ви оберете, ваші меблі все одно будуть найяскравішим елементом в оформленні, оскільки сама природа створила найдосконаліший малюнок.

Всі сучасні деревинні декори, з яких складається колекція NATUR, представлені у максимально наближеному природньому вигляді та нових тисненнях ЛДСП.

ЛДСП Swisspan by Sorbes NATUR буде вироблятися розміром 2750 х 1830 мм, товщиною 10 та 18 мм.

http://www.mtkt.kiev.ua/


19.06.2014 16:26
Інші новини
 • ОНЛАЙН замовлення РОЗКРОЮ та КРАЙКУВАННЯ
 • Форматно-розкрійний центр з ЧПУ KDT KS-832
 • Автоматизований модуль для розкроювання плит
 • Фраграніт. Стільниці зі штучного каменю.
 • Шафи купе: як вибрати?
 • Корпусні меблі: догляд за інтерєром
 • Стільникова стільниця
 • Якісне зарізання при виготовленні рамкових конструкцій
 • Штучний камінь добре звучить у меблях
 • Меблярам допомагають футболісти
 • Лак-Жак ©2004-2019
  Всі права застережені.
  При використанні матеріалів сайту посилання на
  www.lak-jak.com.ua обов’язкове!
  Каталог веб ресурсів Тернопільщини
  Українська рейтингова система