Про нас Новини Каталог Фотоальбом Партнери Контакти
На головну

Розкрій
 
Виготовлення меблевих фасадів з профілю МДФ за розмірами замовника
 
Поклейка крайки ПВХ
 

Автоматизований модуль для розкроювання плит

Автоматизований модуль для розкроювання плит Упродовж багатьох років програми для розкроювання плит змінювалися як візуально, так і за наповненням. Однак вони не цілком задовольняли користувачів, позаяк не описували всі ланки виробничого процесу. Врахувавши специфіку меблевого виробництва, фахівці компанії «DeFinch» розробили вдосконалену програму розкроювання й обліку плитних матеріалів.

Принципово нова програма «Мастер 2» не лише розкроює деревостружкові плити, а й цілком керує виробництвом: від приймання замовлення до контролю кінцевої продукції. Також вона видає друковані форми і звіти. Можливості програми підвищують якість виготовлених деталей, скорочують тривалість всіх етапів виготовлення, а відтак підвищують продуктивність праці.
Залежно від масштабів виробництва, програма передбачає різні редакції. Базова – найпростіша і безкоштовна версія програми, розроблена для користувачів, котрі виготовляють меблі для власного використання чи просто бажають ознайомитися з можливостями програми.

Платна, однак доступна за ціною Персональна, редакція програми призначена для приватних підприємців із невеликим штатом працівників, котрі самотужки виконують замовлення, а тому не мають потреби в суворому контролі чи обліку. Ця версія дає змогу організувати одне робоче місце.

Професійна версія передбачена для виробництва середнього масштабу і дає змогу організувати одне робоче місце з розподілом прав користувачів. Завдяки наявності суворого і водночас простого у користуванні обліку матеріалів і виконаних робіт, а також наявності етикеток на деталях і залишках плит, програма унеможливлює брак, підвищує продуктивність праці тощо.

Остання версія програми «Мастер 2» – Корпоративна, призначена для великих підприємств із кількома філіями. Дає змогу організовувати роботу двох філій або робочих місць, а також необмежену кількість додаткових філій або робочих місць за пільговою ціною. Відтак керівник, витрачаючи мінімум часу і зусиль, матиме змогу моніторити роботу працівників, контролювати обсяг виконаних робіт тощо.

http://www.meblevyk.info/news/detail/713


15.05.2014 10:04
Інші новини
 • ОНЛАЙН замовлення РОЗКРОЮ та КРАЙКУВАННЯ
 • Форматно-розкрійний центр з ЧПУ KDT KS-832
 • NATUR від Swisspan by Sorbes: краса природнього дерева в сучасній оселі
 • Фраграніт. Стільниці зі штучного каменю.
 • Шафи купе: як вибрати?
 • Корпусні меблі: догляд за інтерєром
 • Стільникова стільниця
 • Якісне зарізання при виготовленні рамкових конструкцій
 • Штучний камінь добре звучить у меблях
 • Меблярам допомагають футболісти
 • Лак-Жак ©2004-2019
  Всі права застережені.
  При використанні матеріалів сайту посилання на
  www.lak-jak.com.ua обов’язкове!
  Каталог веб ресурсів Тернопільщини
  Українська рейтингова система