Про нас Новини Каталог Фотоальбом Партнери Контакти
На головну

Розкрій
 
Виготовлення меблевих фасадів з профілю МДФ за розмірами замовника
 
Поклейка крайки ПВХ
 
Облицювання стін з використанням каркасів "КНАУФ"
Загальні положення

Там, де потрібна звукоізоляція, термоізоляція або звичайне фарбування старих або нових стін, найкраще підходять комплекти "КНАУФ" для облицьовування стін. Залежно від поверхні стіни, комплекти "КНАУФ" застосовуються або шляхом кріплення гіпсокартонної плити до каркаса, або безпосередньо на стіну за допомогою клею Кнауф-Перлфікс або Кнауф-Фугенфюллер.

Облицьовування за допомогою гіпсового клею W611
Приклеювання гіпсокартонних плит - найшвидший і простий спосіб обшивки старих і нових стін. Техніка приклеювання дозволяє нівелювати нерівності стіни до 35 мм. Гіпсовий клей наноситься тільки на суху стіну. У разі потреби робиться її очищення. Залишки дерев'яної опалубки або масло повинні бути обов'язково знищені. Гладкі і не всмоктуючі вологу стіни, такі як бетонні, повинні бути заздалегідь оброблені грунтовкою Кнауф-Бетоконтакт для кращого зчеплення. Особливо сильно адсорбуючі стіни повинні загрунтовуватися за допомогою спеціальної грунтовки Кнауф-Грундірміттель, щоб зменшити поглинання ними волога. Необхідні отвори, наприклад, для вимикачів, повинні бути розмічені і виконані в плитах перед облицьовуванням. З'єднання в кутках і по краях повинні бути закладені так, щоб вони не пропускали повітря. На поверхні димарів або там, де повинен бути підвішений вантаж, наприклад, умивальник, склеювання повинне вироблятися по всій поверхні. Гіпсокартонні плити повинні бути підняті від підлоги на 1 -2 см.

Нанесення Кнауф-Перлфікс за допомогою кельми
 
Приклеювання на гладку поверхню
На гладкі поверхні, наприклад, з бетону, приклеювання здійснюється шляхом нанесення тонких смуг гіпсового клею. В цьому випадку рекомендує використання Кнауф-Фугенфюллер. Цей засіб наноситься за допомогою зубчатої кельми чотирма тонкими смугами по всій довжині гіпсокартонної плити, якщо вона має товщину-5 мм. Для інших гіпсокартонних плит достатньо трьох смуг.

Точкове нанесення клею.
Для нерівних поверхонь, таких як цегла чи бетон

Нанесення клею смугами.
Метод використовується для рівних поверхонь, таких як бетон чи штукатурка
 
Приклеювання на нерівні поверхні
Нерівні поверхні, такі як стіни з цеглини, цементних блоків або каменя, вимагають нанесення товщого шара гіпсового клею для приклеювання гіпсокартонної плити. В цьому випадку рекомендується використовування Кнауф-Перлфікс, який за допомогою кельми наноситься по периметру і по середині гіпсокартонної плити точками через кожні 30 см. У вузьких місцях гіпсовий клей може бути нанесений безпосередньо на стіну. Після нанесення клею гіпсокартонна плита підіймається, встановлюється на підкладки і притискається до стіни.

Нанесення клею на смуги з гіпсокартонної плити.
Використовується для облицювання нерівних поверхней таких як кладка з нерівних каменів.


Гіпсовий клей Кнауф-Перлфікс
 
Приклеювання на вкрай нерівні поверхні
На стіни змішаної кладки цеглини і виступаючих бетонних блоків можуть заздалегідь наклеюватися смуги гіпсокартонних плит шириною 10 см для створення основи. Для приклеювання смуг рекомендується використовування Кнауф-Перлфікс, що наноситься кельмою. Гіпсокартонна плита приклеюється на смуги за допомогою Кнауф-Фугенфюллер, що наноситься тонкими лініями.

Склад розчину:
2 кг Перлфікс приблизно на 1 л води.
Термін використання не більше 1/2 години.
 
Необхідні матеріали для W611*
Назва матеріалу Кількість на 1 кв.м Од.вимір.
Гіпсокартонна плита 1,0 кв.м
Перлфікс 4,0 кг
Фугенфюллер 1) 0,25 кг
Стрічка для швів 1) 0,75 м
1) Можна використовувати Кнауф-Уніфлот без стрічки для швів

*Підрахунок кількості необхідних матеріалів здійснюється з розрахунку на 1 кв.м стіни площею 2,75м х 4м = 11кв.м без урахування можливих втрат при облицьовуванні.
 
Клеючий склад Кнауф-Перлфікс
Кнауф-Перлфікс - це гіпсовий клей з добавками, який використовується для приклеювання гіпсокартонних плит і керамічної плитки на внутрішні стіни з цеглини, бетону або каменя, як облицьовування. 30 кг Кнауф-Перлфікс змішуються приблизно з 16 л води. Кнауф-Перлфікс не повинен зберігатися більше 6 місяців.
 
 
 • Загальні положення
 • Облицювання W623
 • Облицювання W625, W626
 • Лак-Жак ©2004-2019
  Всі права застережені.
  При використанні матеріалів сайту посилання на
  www.lak-jak.com.ua обов’язкове!
  Каталог веб ресурсів Тернопільщини
  Українська рейтингова система